O nas. Witamy

Tematyką dronów, konstrukcją zestawów latających i możliwościami ich użycia do wykonywania specjalistycznych zadań, zajmujemy się od 2012r. Nabyliśmy wiele praktycznych doświadczeń. Wychodzimy z założenia, że tylko specjalizacja i właściwa integracja ZESTAWU, umożliwia prawidłowe wykonywanie usług powietrznych. Zestaw to zwykle: platforma latająca, układ sterowania i elementy wykonawcze, noszone przez drona, Oczywiście do bezpiecznego realizowania prac niezbędni są ludzie i ich kompetencje. Począwszy od inżynierów konstruktorów/integratorów sprzętu, przez profesjonalnych pilotów/operatorów platform latających, instruktorów INS, po kwalifikowanych operatorów urządzeń wykonawczych (np. gimbali, kamer, skanerów, urządzeń pomiarowych itp.). W tym zakresie nieustannie się doskonalimy.

Nasze biuro. Twój Port

Nasze biuro ... Mamy dwa:)

Pierwsze jest wszędzie tam gdzie możemy dolecieć:). Latamy zarówno w otwartej przestrzeni nad ziemią i wodą, jak i w pomieszczeniach zamkniętych (hale, stadiony, magazyny itp). Drugie, gdzie zajmujemy się obróbką materiałów lub danych pozyskanych z powietrza, analizami, projektowaniem i przygotowywaniem sprzętu do kolejnych lotów, znajduje się w Warszawie przy ul.Chłopickiego.

Zawsze chętnie spotkamy się żeby porozmawiać ... w obu biurach:)

Zapraszamy do Portuwięcej...

Nasz zespół. Uprawnienia VLOS, BVLOS oraz INS

Latamy bardzo dużo, od dawna i wciąż z przyjemnością. Z licencjami (formalnie: świadectwami kwalifikacji operatorów UAV wydanymi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego) latamy od momentu wprowadzenia przepisów regulujących loty komercyjne dronów, tj. od czerwca 2014 r, JAKO JEDNI Z PIERWSZYCH W POLSCE. W naszym zespole są konstruktorzy, pięcioro licencjonowanych pilotów operatorów. oraz doświadczeni instruktorzy z państwowymi uprawnieniami INS. W tym gronie jeden pilot jest ładny:) - jest to JEDNA Z DWU PIERWSZYCH KOBIET W POLSCE, jakie zdały pomyślnie (w czerwcu 2014) egzamin państwowy i uzyskały wymagane uprawnienia. Współpracujemy także z innymi operatorami, oczywiście tylko ze świadectwami kwalifikacji - i zapraszamy kolejnych. Zachęcamy Kolegów do kontaktu.

Dodatkowo, jako jedni z pierwszych i nielicznych w Polsce, posiadamy od kwietnia 2015, uprawnienia BVOLS (do wykonywania lotów poza zasięgiem wzroku).

więcej...

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą pasjonatów rozwoju technologii i możliwości zastosowań dronów. Pasja, doświadczenie nabyte w praktyce i rzetelne podstawy wyniesione z Wyższych Uczelni Technicznych pozwalają nam rozwijać się z korzyścią dla naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  • Telewizyjne transmisje OnLine z powietrza z dronów. Obraz bez opóźnień, w jakości HD.
 

copyright DRONPORT 2015 - 2021